vysledky-southcup

KATA
bílé pásky dívky do 9 let včetně
1 Boršov „A“ Nováková Ester, Fuková Magdaléna, Marečková Adéla
2 Panthers „A“ Ema Kutláková, Ema Švábová, Aneta Halmichová
3 TJ Karate ČB „A“ Krška Viktor, Wostlová Tereza, Fialová Andrea
bílé pásky chlapci do 9 let včetně sk. A
1 SKP Karate Písek Adam Frinta, Jan Běle, Josef Kolářík
2 Boršov „C“ Mokráček Damián, Stránský Dominik, Šafka Jakub
3 Panthers „C“ M. Princ, M. Máčka, Š. Kehm
bílé pásky chlapci do 9 let včetně sk. B
1 Boršov „B“ E. Dvořák, B. Dvořák, J. Mareček
2 Panthers „B“ M. Enev, A. Vozábal, J. Šváb
3 TJ Karate ČB „B“ L. Cibranský, P. Pytel, L. Farkaš
žákyňky 7-9 let
1 SKP Karate Písek Miroslava Vokatá, Eliška Králíková, Barbora Vachoutová
2 Fight Club „B“ Bambasová Sofie, Príglová Marie, Haková Amálie
3 TJ Karate ČB „J“ Suchá Dominika, Beerová Beáta, Zachová Andrea
žáčci 7-9 let
1 Fight Club „A“ Bína Tadeáš, Vítek Samuel, Dvořák Martin
2 TJ Karate ČB „M“ Mišek Milan, Fík Jan, Pražák Dan
3 TJ Karate ČB „E“ David Jungbauer, Zuzana Jungbauerová, Hanuš Mezera
mladší žáci 10-11 let
1 Boršov „D“ Bednář Ondřej, Nejedlý Adam, Stránský Daniel
2 TJ Karate ČB žáci 3 Kuthan Jan, Němec Josef, Berka David, Mráz Hynek
3 Panthers „B“ Jaroslav Šebesta, Martin Kutlák, K. Martínková
starší žáci 12-13 let
1 Fight Club „D“ Klewar David, Čarek Přemysl, Florek Jakub
2 TJ Karate ČB „F“ Jiří Vlček, Matyáš Nestával, Rostislav Lamoš
3 TJ Karate ČB „P“ Adam Königsmark, Lukáš Farkaš, Ladislav Cibranský
KUMITE
bílé pásky chlapci a dívky do 9 let včetně BRH
1 SKP Karate Písek Adam Frinta, Jan Běle, Josef Kolářík
2 Panthers „A“ Klaudie Pexová, Aneta Halmichová, Ema Kutláková
3 Boršov „C“ Mokráček Damián, Stránský Dominik, Šafka Jakub
žákyňky 7-9 let BRH
1 Fight Club „B“ Bambasová Sofie, Klewarová, Haková Amálie
2 SKP Karate Písek Miroslava Vokatá, Eliška Králíková, Barbora Vachoutová
3 TJ Karate ČB žákyňky Dandová Vanessa, Havelcová Anna, Marcínová Kája
žáčci 7-9 let BRH
1 Fight Club „A“ Bína Tadeáš, Vítek Samuel, Dvořák Martin
2 TJ Karate ČB „M“ Mišek Milan, Fík Jan, Pražák Dan
3 TJ Karate ČB „N“ Zvánovec Jaroslav, Kožnar Matěj, Vokurka Adam
mladší žáci 10-11 let BRH
1 Boršov „D“ Bednář Ondřej, Nejedlý Adam, Stránský Daniel
2 Panthers „A“ Matěj Korytar, Matyáš Jurík, Lukáš Jelínek
3 Fight Club „E“ Čarek Přemysl,  Jakub Florek, Duchoň
starší žákyně 12-13 let BRH
1 Fight Club „I“ Medová Michaela, Rosvaldová, Tinavská Ema
2 TJ Karate ČB žákyně Berková Nikola, Nováková, Květoňová Andrea
3 Fight Club „F“ Kadlecová, Príglová Marie, Frydrychová Magdalena
starší žáci 12-13 let BRH
1 Fight Club „G“ Klewar David, Růžička Lukáč, Rychlý Ondřej
2 TJ Karate ČB F“ Jiří Vlček, Matyáš Nestával, Rostislav Lamoš

SOUTH CUP | SOUTĚŽ KATA A KUMITE TÝMŮ

Přijeďte v neděli 18. června do Českých Budějovice na jedinečnou soutěž týmů kata a kumite SOUTH CUP.
Soutěž ve spolupráci s JčSKe pořádá klub TJ Karate České Budějovice.
Více zjistíte po rozkliknutí v článku.
Read More →

Trénink vedení metodického nácviku kata na školení trenérů v Českých Budějovích.Školení pořádané Trenérsko-metodickou komisí Jihočeského svazu karate (dále jen TMK JčSKe) ve spolupráci s Trenérsko-metodickou komisí Českého svazu karate (dále jen TMK ČSKe) se konalo ve dnech 29. – 30. dubna 2017 v areálu Fight Clubu v kulturním domě Metropol v Českých Budějovicích. Školení se účastnilo 36 členů ze 16-ti oddílů z Jihočeského svazu karate (TJ Č. Budějovice, TJ N. Hrady, Cobra Ryu Strakonice, Karate Horažďovice, Tatran Prachatice, K.K. Budo Písek, TJ Boršov, SKP Písek, Okinawa Goju Ryu Dojo J. Hradec, Karate Hořice, Sokol Č. Budějovice, Slavie Č. Budějovice, TJ Shotokan Netolice, TW Borovany, FC Hluboká v pohybu a domácí Fight Club Č. Budějovice). Pět členů Českého svazu karate (ŠJJ a karate Krnov a Red Gym Třebíč). Bylo proškoleno 31 stávajících trenérů III. třídy, 4 trenéři II. třídy a 6 nových uchazečů o licenci trenéra III. třídy.

Read More →

Vážení účastníci soutěže KESL CUP.

Z důvodu rekonstrukce okolí haly, včetně místní restaurace, které měla být již dokončena, ale jak to dnes bývá není, je třeba se vybavit svačinou a pitím z důvodu, že nejbližší možnost stravy je cca 1-2.km. Stejně tak vchod haly (bude označen) je z boku haly přímo na tribunu, hlavní vchod ze předu je zastaven. Doufám že vše prostorově proběhne ke spokojenosti všech a na příští soutěži v Praze bude opět vše jak má být.

Děkuji za pochopení a těšíme se na shledanou.

K.


KESL RYU Shotokan z.s.
GM Karel Kesl
14200 Praha 4 Zbudovská 761/3
tel.:777940769
www.sk-kesl-ryu.cz