vysledky-southcup

KATA
bílé pásky dívky do 9 let včetně
1 Boršov „A“ Nováková Ester, Fuková Magdaléna, Marečková Adéla
2 Panthers „A“ Ema Kutláková, Ema Švábová, Aneta Halmichová
3 TJ Karate ČB „A“ Krška Viktor, Wostlová Tereza, Fialová Andrea
bílé pásky chlapci do 9 let včetně sk. A
1 SKP Karate Písek Adam Frinta, Jan Běle, Josef Kolářík
2 Boršov „C“ Mokráček Damián, Stránský Dominik, Šafka Jakub
3 Panthers „C“ M. Princ, M. Máčka, Š. Kehm
bílé pásky chlapci do 9 let včetně sk. B
1 Boršov „B“ E. Dvořák, B. Dvořák, J. Mareček
2 Panthers „B“ M. Enev, A. Vozábal, J. Šváb
3 TJ Karate ČB „B“ L. Cibranský, P. Pytel, L. Farkaš
žákyňky 7-9 let
1 SKP Karate Písek Miroslava Vokatá, Eliška Králíková, Barbora Vachoutová
2 Fight Club „B“ Bambasová Sofie, Príglová Marie, Haková Amálie
3 TJ Karate ČB „J“ Suchá Dominika, Beerová Beáta, Zachová Andrea
žáčci 7-9 let
1 Fight Club „A“ Bína Tadeáš, Vítek Samuel, Dvořák Martin
2 TJ Karate ČB „M“ Mišek Milan, Fík Jan, Pražák Dan
3 TJ Karate ČB „E“ David Jungbauer, Zuzana Jungbauerová, Hanuš Mezera
mladší žáci 10-11 let
1 Boršov „D“ Bednář Ondřej, Nejedlý Adam, Stránský Daniel
2 TJ Karate ČB žáci 3 Kuthan Jan, Němec Josef, Berka David, Mráz Hynek
3 Panthers „B“ Jaroslav Šebesta, Martin Kutlák, K. Martínková
starší žáci 12-13 let
1 Fight Club „D“ Klewar David, Čarek Přemysl, Florek Jakub
2 TJ Karate ČB „F“ Jiří Vlček, Matyáš Nestával, Rostislav Lamoš
3 TJ Karate ČB „P“ Adam Königsmark, Lukáš Farkaš, Ladislav Cibranský
KUMITE
bílé pásky chlapci a dívky do 9 let včetně BRH
1 SKP Karate Písek Adam Frinta, Jan Běle, Josef Kolářík
2 Panthers „A“ Klaudie Pexová, Aneta Halmichová, Ema Kutláková
3 Boršov „C“ Mokráček Damián, Stránský Dominik, Šafka Jakub
žákyňky 7-9 let BRH
1 Fight Club „B“ Bambasová Sofie, Klewarová, Haková Amálie
2 SKP Karate Písek Miroslava Vokatá, Eliška Králíková, Barbora Vachoutová
3 TJ Karate ČB žákyňky Dandová Vanessa, Havelcová Anna, Marcínová Kája
žáčci 7-9 let BRH
1 Fight Club „A“ Bína Tadeáš, Vítek Samuel, Dvořák Martin
2 TJ Karate ČB „M“ Mišek Milan, Fík Jan, Pražák Dan
3 TJ Karate ČB „N“ Zvánovec Jaroslav, Kožnar Matěj, Vokurka Adam
mladší žáci 10-11 let BRH
1 Boršov „D“ Bednář Ondřej, Nejedlý Adam, Stránský Daniel
2 Panthers „A“ Matěj Korytar, Matyáš Jurík, Lukáš Jelínek
3 Fight Club „E“ Čarek Přemysl,  Jakub Florek, Duchoň
starší žákyně 12-13 let BRH
1 Fight Club „I“ Medová Michaela, Rosvaldová, Tinavská Ema
2 TJ Karate ČB žákyně Berková Nikola, Nováková, Květoňová Andrea
3 Fight Club „F“ Kadlecová, Príglová Marie, Frydrychová Magdalena
starší žáci 12-13 let BRH
1 Fight Club „G“ Klewar David, Růžička Lukáč, Rychlý Ondřej
2 TJ Karate ČB F“ Jiří Vlček, Matyáš Nestával, Rostislav Lamoš

SOUTH CUP | SOUTĚŽ KATA A KUMITE TÝMŮ

Přijeďte v neděli 18. června do Českých Budějovice na jedinečnou soutěž týmů kata a kumite SOUTH CUP.
Soutěž ve spolupráci s JčSKe pořádá klub TJ Karate České Budějovice.
Více zjistíte po rozkliknutí v článku.
Číst více →